Profesjonalne szkolenie BHP

Specjaliści i szkolenia BHP na najwyższym poziomie!

Bardzo istotne jest, aby zarówno pracodawcy jak i pracownicy mieli świadomość niebezpieczeństw, które mogą pojawić się w codziennym wykonywaniu obowiązków.  Dlatego też, firma Komplex PPOŻ BHP mieszcząca się w Szczecinie zajmuje się działaniem w branży usług związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Specjalizuje się w szkoleniach i przekazywaniu potrzebnej wiedzy i umiejętności z zakresu zapewnienia odpowiednich warunków pracy.

Przeprowadzamy kompleksowe szkolenia z zakresu bhp na wszystkich typach stanowisk pracy. Szczególny nacisk nakładamy na szkolenia wstępne ogólne z zakresu bhp. Opracowujemy kompleksowe programy szkoleń wstępnych ogólnych i stanowiskowych, gdyż są one podstawą zatrudnienia w każdej firmie. Każdy pracownik musi posiadać szkolenie wstępne, ogólne i stanowiskowe już pierwszego dnia zatrudnienia. Pracownik, z którym została zawarta umowa o pracę musi w ciągu 12 miesięcy przejść szkolenie okresowe z zakresu bhp. Pracownicy, którzy wykonują pracę znajdujące się w wykazie prac niebezpiecznych muszą taki kurs BHP przejść przed przystąpieniem do pracy.

Kursy BHP w Szczecinie dopasowane do potrzeb

Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze możemy zagwarantować, że przebyte szkolenia w naszej firmie zapewnią pełną wiedzę w danym temacie oraz poczucie bezpieczeństwa. Wykład zawiera zagadnienia ogólne oraz dotyczące danego stanowiska. Jeśli zechcę skorzystać Państwo z naszej oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dlatego wspólnie ustalamy warunki współpracy. Mamy fachowe podejście, dlatego można nam zaufać.

Gaśnice
i hydranty

W ofercie posiadamy gaśnice i agregaty oraz hydranty wewnętrzne i zewnętrzne

Szkolenia
BHP i PPOŻ

Mamy uprawnienia do prowadzenia szkoleń BHP i PPOŻ, a także szkoleń pierwszej pomocy

Gazy techniczne

Sprzedaż gazów technicznych takich jak: azot, argon, CO2, tlen oraz propan-butan

Systemy oddymiania

Na liście usług mamy także sprzedaż, montaż oraz przeglądy systemów oddymiania

Artykuły BHP
i drzwi PPOŻ

W naszej firmie można nabyć artykuły BHP typu apteczki oraz profesjonalne drzwi PPOŻ

Oświetlenie ewakuacyjne

Oferujemy oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne oraz pomiary natężenia i przeglądy okresowe